1. Sağlıklı Yaşıyoruz

Sağlıkla ilgili ve hangi mevsimde hangi ürünleri tüketmemiz gerektiğiyle ilgili bilgi vererek takipçilerine sağlıklı ve düzenli bir yaşamı hedefleyen bir hesap. Her ay düzenle olarak ilgili ayda tüketilmesi gereken meyve, sebze ve balık bilgilerini paylaşmakta.

http://instagram.com/saglikliyasiyoruzcom

2. Yorum İfşaÜnlülerin fotoğraflarının altına gelen yorumların paylaşıldığı bir hesap. Hepsini takip etmek zor olsa da Yorum İfşa sayesinde tek bi yerden hepsine ulaşabiliyoruz.

http://instagram.com/yorum.ifsa

3. Photoshop Fail

Ünlülerin korkulu rüyası, photoshop savar bir hesap. Fotoğraflardaki photosopları bularak kendi hesabında yayınlayarak fotoğraf sahiplerini biraz sinir etse de gayet eğlenceli bir hesap 🙂 Bazen küçük photoshop hataları bile başınıza dert açabilir:)

http://instagram.com/photoshopfail11

4. Kim Nereden Giymiş

Dizi ya da filmlerde oyuncuların üstünde gördüğünüz kıyafet, ayakkabı ve aksesuarların nereden ve ne kadar olduğu bilgisini paylaşan bir hesap. Dizi ya da filmlerde bir kıyafeti çok beğendiğimiz de illa ki merak edip araştırıyoruz. İşte bu hesap biz bulana kadar çoktan hesabında paylaşmış oluyor:)

http://instagram.com/kimneredengiymis

5. Yabancı Dizi

Yabancı dizilerle ilgili görsel ve güncel haberlerin yer aldığı nadir hesaplardan biri. Kesinlikle takip edilmesi gerekiyor. Haber sitelerinde bulamadığınız birçok şeyi paylaşımlarında bulabilirsiniz.

http://instagram.com/yabancidizi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz