Rusya’da Akılalmaz Cinayet Olayı!

0
237

Rusya’da akıl sınırlarını zorlayan bir cinayet olayı yaşandı. Stas Reeflay isimli bir YouTuber, bir izleyicisinin 1.000 dolar teklif etmesi üzerine hamile olan kız arkadaşını, sadece iç çamaşırlarıyla balkona kapattı. Moskova soğuğunda hipotermi geçiren kadın, birkaç saat içerisinde hayatını kaybetti. Talihsiz kadının ölümü, canlı yayına doğrudan yansıdı.

Rusya’da bir YouTuber, para kazanmak uğruna hamile olan kız arkadaşının ölümüne yol açtı.

YouTube ve diğer platformlarda yaptığı yayınlarla para kazanmaya çalışan Stas Reeflay isimli bir Rus, seyircilerinin gazına gelerek hamile olan kız arkadaşını sadece iç çamaşırlarıyla balkona kitledi. Rus haber kaynaklarından edinilen bilgilere göre bir izleyici, kadının balkona iç çamaşırlarıyla kitlenmesi karşılığında 1.000 dolar ödeme yapacağı sözünü verdi. Bunun üzerine isteneni yapan cani 1.000 doların sahibi olurken, kız arkadaşı ve bebeklerinin de katili oldu.

Olayın daha da ilginç yanı, bu olaylar yaşanırken Reeflay’in fazlasıyla sakin oluşuydu. 28 yaşındaki hamile kadın Valentina Grigoryeva’yı saatlerce, üzerinde sadece iç çamaşırlarıyla balkona kitleyen adam, süreç boyunca yayın yapmaya devam etti. Bir süre sonra kadını baygın halde bulan, hiçbir şekilde özenmeden taşıyan Rus YouTuber, kadın canını verirken de hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya devam etti.

Sağlık ekipleri geldiğinde bile yayın devam ediyordu!
Hipotermi geçiren kadını yayında görünecek şekilde yatıran YouTuber, kadının ısınması için üzerine battaniye örttü. Bir süre daha yayın yapmaya devam eden Reeflay, kadının iyi olmadığını anladıktan sonra sağlık ekiplerinden yardım istedi. Bu süreçte de hiçbir şey yapmayıp, kadının nabzının olmadığını tespit eden ve bunu takipçileriyle paylaşan YouTuber, sağlık ekipleri geldiğinde bile yayına devam etti.

Adli tıp uzmanları tarafından yapılan açıklamalara göre, kadının ölüm nedeni hipotermi. Olayın üzerine göz altına alınan ve cinayetle suçlanan YouTuber’ın uzun bir süre hapis cezası alması bekleniyor.

Canlı yayın videosu izlemek için;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz